NM F3A

22. - 25. august 2019


Støtt våre sponsorer

ODD GUNNAR MORFJORD

Poengskjema

ODD GUNNAR MORFJORD

Omgang 1 NORDIC

No maneuver K 1: ØB-KF-LS-THB 2: OF-KTP-EJ-FH 3: TEH-RG-AS-AKR Total
1 Vertical 8 3 7.50 7.50 7 66
2 Stall turn with roll 3 7.50 3 7 52.50
3 Square Loop on Corner 4 7 6 6.50 78
4 Figure 9 3 8 6.50 7.50 66
5 Knife edge flite 5 8 6.50 7.50 110
6 Split S 2 7.50 6.50 7 42
7 Golf Ball 5 7 5.50 6.50 95
8 Shark Fin 3 7.50 7 8 67.50
9 Reverse Split S combination 5 7 5.50 6.50 95
10 Humpty-Bump 3 7.50 6.50 7 63
11 Three consecutive ½ rolls 4 7.50 7 7.50 88
12 Top Hat with spin 4 7 6.50 6.50 80
13 Figure Z 4 7 6 7 80
14 Comet with ½ roll 3 7.50 6 7 61.50
15 Roll Combination 3 6.50 5.50 7 57
16 Half square Loop on Corner 2 6 6 7 38
17 Outside loop 4 6.50 5 6.50 72
433.0360.5418.01211.5
Avg 403.8
29.2-43.314.2

Startrekkefølge (NORDIC)

Round 1:


No Name
1 BJARNE BAKKEN
2 ALEXANDER HICKS
3 JAN HENNING THORESEN
4 ODD GUNNAR MORFJORD
5 JENS KRISTIAN LINDLAND
6 WIDAR HOLMEDAHL
7 HENRIK BJØRSETH BOSSUM
8 ESPEN KVIEN
9 JON GUNNAR WOLD
10 ERIK HICKS
11 GEIR TØNNESEN

Round 2:


No Name
4 ODD GUNNAR MORFJORD
5 JENS KRISTIAN LINDLAND
6 WIDAR HOLMEDAHL
7 HENRIK BJØRSETH BOSSUM
8 ESPEN KVIEN
9 JON GUNNAR WOLD
10 ERIK HICKS
11 GEIR TØNNESEN
1 BJARNE BAKKEN
2 ALEXANDER HICKS
3 JAN HENNING THORESEN

Round 3:


No Name
7 HENRIK BJØRSETH BOSSUM
8 ESPEN KVIEN
9 JON GUNNAR WOLD
10 ERIK HICKS
11 GEIR TØNNESEN
1 BJARNE BAKKEN
2 ALEXANDER HICKS
3 JAN HENNING THORESEN
4 ODD GUNNAR MORFJORD
5 JENS KRISTIAN LINDLAND
6 WIDAR HOLMEDAHL

Round 4:


No Name
10 ERIK HICKS
11 GEIR TØNNESEN
1 BJARNE BAKKEN
2 ALEXANDER HICKS
3 JAN HENNING THORESEN
4 ODD GUNNAR MORFJORD
5 JENS KRISTIAN LINDLAND
6 WIDAR HOLMEDAHL
7 HENRIK BJØRSETH BOSSUM
8 ESPEN KVIEN
9 JON GUNNAR WOLD

Resultatliste (NORDIC)

No Name Round 1(P) Round 1(N) Round 2(P) Round 2(N) Round 3(P) Round 3(N) Round 4(P) Round 4(N) Points 3 best Norm.
1 HENRIK BJØRSETH BOSSUM 1237.0 986.71* 1400.3 1087.88 1271.0 1000.79 1364.0 1072.75 4035.30 3161.42 1045.28
2 ERIK HICKS 1343.0 1071.26 1345.0 1044.92 1293.0 1018.11* 1300.5 1022.81 3988.50 3138.99 1037.87
3 ALEXANDER HICKS 1292.5 1030.98 1277.3 992.32* 1352.5 1064.96 1290.5 1014.94 3935.50 3110.88 1028.57
4 ODD GUNNAR MORFJORD 1211.5 966.37 1225.0 951.69* 1263.5 994.88 1228.5 966.18 3703.50 2927.43 967.92
5 JENS KRISTIAN LINDLAND 1201.5 958.39 1250.5 971.50 1240.0 976.38 1180.8 928.67* 3692 2906.27 960.92
6 GEIR TØNNESEN 1209.0 964.37 1125.3 874.23* 1200.0 944.88 1262.0 992.53 3671 2901.78 959.44
7 WIDAR HOLMEDAHL 1229.0 980.32 1190.5 924.89* 1183.5 931.89 1183.5 930.79 3596 2843.00 940.00
8 ESPEN KVIEN 1139.0 908.53 1225.0 951.69 1131.0 890.55 1116.5 878.10* 3495 2750.77 909.51
9 JON GUNNAR WOLD 1166.5 930.47 1178.0 915.18 1140.0 897.64 1108.5 871.80* 3484.50 2743.29 907.03
10 JAN HENNING THORESEN 1088.5 868.25 1004.5 780.39* 1077.5 848.43 1055.5 830.12 3221.50 2546.80 842.07
11 BJARNE BAKKEN 885.5 706.33* 1115.0 866.23 1107.5 872.05 939.0 738.50 3161.50 2476.78 818.92

Info om dommere


Lag-konkurranse

No Lag_navn Pilot_1 Pilot_2 Pilot_3 Totalsum Klubb
1 The Bi-Flyers TOR HEINE BOSSUM ERIK JENSEN HENRIK BJØRSETH BOSSUM 8 Gjøvik & omegn MFK
2 Motsatt på Hjørnet HENNING JORKJEND AUDUN THINN LARS KENNETH KNUTSEN 13 Vingtor RC Club
3 Fatal Splitt S ESPEN KVIEN ODD GUNNAR MORFJORD JENS KRISTIAN LINDLAND 17 Vingtor RC Club
4 Beer Hounds ALEXANDER HICKS ERIK HICKS FRODE HOVLAND 19 Ølstad MFK
5 Tønsberg guttene LARS SEMB OLA FREMMING JAN HENNING THORESEN 32 Tønsberg MFK
6 Skedsmo Underdogs ØYSTEIN BACH JON GUNNAR WOLD   128 Skedsmo MFK
7 Malvik Atletics BJARNE BAKKEN JOHANNES STAVRUM   129 Malvik MFK

Individuell plassering i konkurransen avgjør lag-poeng.
Lag med lavest poeng vinner.


Vingtor benytter dommersystemet Multires result computing application for F3A and F3P; (C) Copyright Seppo Pekkala under dette NM. Les mer på www.pekkalan-paja.fi/multires